Lexo Line Meble Na Wymiar Kielce

Wysyłka i Dostawa

Koszt wysyłki krajowej

Przesyłka Palety 120x80cm

250zł

Przesyłka Palety powyżej 120x80cm, maksymalnie 240x80cm

380zł

Dostawa naszym transportem z wniesieniem i montażem.

Cena uzależniona jest od ilości kilometrów i wielkości zamówienia. Cenę można sprawdzić w koszyku po dodaniu produktów i wpisaniu adresu dostawy wraz z kodem pocztowym.

Odbiór osobisty zamówienia

Umożliwiamy także osobisty odbiór zamówienia z siedziby naszej firmy po wcześniejszym uzgodnieniu z nami terminu wizyty. Pozwoli to na potwierdzenie dostępności wszystkich zamówionych pozycji.

 

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia to standardowo 4-6 tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba, że została wybrana usługa ekspres 2 tygodnie to w takim przypadku realizacja nie przekracza 14 dni. W szczególnych przypadkach czas realizacji może nieznacznie się wydłużyć z przyczyn nie zależnych od nas, jednak nie przekroczy 60 dni ( nie dotyczy to usługi expres).

 

Ubezpieczenia i reklamacja

Wszystkie wysyłane przez nas paczki/palety są ubezpieczone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek oznak zniszczenia przesyłki lub jej zawartości prosimy o spisanie protokołu szkody przy kurierze w momencie doręczania paczki, a także dokumentacji zdjęciowej. Jest to warunek do rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską. Brak protokołu skutkuje brakiem możliwości pokrycia kosztów naprawy lub wymiany produktu przez naszą firmę. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi.